اجرای بلوک هبلکس اتوکلاو شده
کاهش صدا با بلوک هبلکس، اتوکلاو، بتن سبک

بلوک اتوکلاو شده مقاوم در برابر صدا

سر و صدا یکی از مهمترین معضلات زندگی مدرن برای ساکنین منازل، آپارتمان ها،  مجتمع های بزرگ مسکونی و مجتمع های تجاری است. یک دیوار ساخته شده از محصولات بلوک اتوکلاو شده هبلکس ، بهترین عایق بندی  را جهت جلوگیری از انتقال صدا بوجود می آورد. ساختار متخلخل و سطح تماس بالای محصولات بتن هوادار اتوکلاوشده هبلکس رضوی، جنبش های مکانیکی را خنثی کرده، به میزان قابل ملاحظه ای آلودگی های صدای بیرون را دفع می کند، انعکاس صدا را در محیط داخل از بین برده، شرایط مناسب و آرامی را برای ساکنین فراهم می سازد.با استفاده از سیستم های بتن هوادار اتوکلاوشده، ساکنین دیگر نگران ایجاد مزاحمت برای اعضای خانواده یا همسایگان نخواهند بود وهمچنین سرو صدای دیگران مزاحمتی برای آن ها ایجاد نخواهد کرد.

بلوک هبلکس ACC مقاوم در برابر ضربه

بلوک اتوکلاو شده سبک ولی بسیار مقاوم و با دوام

با بهره گیری از روش ویژه ساخت بلوک اتوکلاو شده، بتنی بسیار سبک (تقریبا ۱/۵ وزن بتن معمولی و نصف وزن آب)، با ساختار منحصر به فرد متخلخل (سلولی)  بدست می آید. این ساختار برای مدت طولانی به تعمیر و نوسازی نیاز ندارد وعمر بسیار طولانی خواهد داشت. بلوک اتوکلاو شده ( بلوک هبلکس ) علیرغم وزن سبک آن بسیار بادوام می باشد. دوام و استحکام آن به دلیل پوشش سیلیکات کلسیم در اطراف میلیون ها حفره هوا  و همچنین پخت توسط بخاردر اتوکلاو تحت فشار ۱۲ اتمسفر می باشد. خواص مکانیکی عالی آن  را محصولی برتر و مطمئن جهت ساخت و ساز درمناطق زلزله خیز نموده است. بیش از ۶۰ سال است که سازه های ساخته شده از  بتن های هوادار اتوکلاو شده  در مناطق آب و هوایی گوناگون در سراسر دنیا  استفاده می شود.

بلوک هبلکس یا اتوکلاو مقاوم در برابر آتش

بلوک اتوکلاو شده مقاوم در برابر آتش

 از آنجاکه اجزای تشکیل دهنده  بلوک اتوکلاو شده رضوی را مواد طبیعی معدنی تشکیل می دهند، بتن رضوی نه تنها آتش زا نیست، بلکه نسبت به دیگرمصالح ساختمانی مقاومت بیشتری در برابر آتش دارد و گاز مضر تولید نمی کند. بتن هوادار رضوی قادر است در برابر دمای شدید،  تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت کند.  یک دیوار ۱۰ سانتیمتری غیر باربر رضوی دارای ارزشUL (درجه آتشپادی) برابر با ۴ ساعت می باشد که این عدد بیش از الزامات سخت ترین استانداردهای موجود ساختمانی است. سیستم  بتن هوادار اتوکلاو شده بهترین شرایط را جهت ایمنی ساکنین و جلوگیری از تلفات جانی و مالی فراهم می سازد.  

سهولت در اجرای بلوک هبلکس یا بلوک اتوکلاو شده

سهولت در اجرا

وزن بسیار کم بتن هوادار یا بلوک اتوکلاو شده ، هزینه های حمل و نقل و جابجایی آن را تا محل استفاده در پروژه ها و  محل اجرا کاهش می دهد. بلوک هبلکس رضوی به صورت بلوک در ابعاد مختلف و بسیار دقیق و بر اساس بالاترین استانداردهای موجود و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا تولید می گردند. به همین دلیل زمانی که محصولات هبلکس رضوی به صورت بسته بندی شده به محل مصرف می رسند، با  کمترین هزینه آماده نصب می گردند. دقت بالای تولید و بسته بندی مناسب محصولات هبلکس رضوی ، تمیز کاری پس از نصب را نیز بطور چشمگیری کاهش می دهد. سازندگان  از سهولت استفاده از محصولات لذت می برند.

مقاومت حرارتی بالا بلوک هبلکس ،بتن سبک

بلوک هبلکس با مقاومت حرارتی بالا

بلوک دیواری رضوی ، عایق یکپارچه ای را بدون پل حرارتی در ارتباط با ساختمان از طریق دیوار فراهم می کند. بتن هوادار اتوکلاو شده به دلیل خصوصیات حرارتی یکپارچه، علاوه بر مقاومت بالا و نیز به دلیل استفاده از ملات (چسب) که اتصال آنها را از طریق یک لایه بسیار نازک ایجاد می کند، نسبت به سایر محصولات مشابه  متمایز می باشد.همچنین خصوصیات عایق حرارتی بلوک هبلکس رضوی باعث کاهش قابل توجه استفاده مداوم از سیستم های سرمایشی و گرمایشی می شود که تأثیر چشمگیری بر کاهش هزینه دارد.

داشتن بنای سبز با بلوک هبلکس ، اتوکلاو، ACC

بنای سبز

بلوک اتوکلاو شده به عنوان مصالح سبز شناخته شده اند. با استفاده از  بتن هوادار اتوکلاو شده رضوی ازاینکه مصالحی سازگار با محیط زیست را انتخاب کرده اید اطمینان کامل  خواهید داشت.بلوک هبلکس رضوی از سیلیس، آهک و گچ  که به مقدار زیادی به  صورت مواد معدنی در طبیعت یافت می شوند، تشکیل شده است. انرژی مصرف شده برای تولید محصولات هبلکس رضوی در مقایسه با سایر محصولات ناچیز می باشد.

عمر طولانی بلوک هبلکس ACC

بلوک هبلکس رضوی دارای عمر طولانی

عمر ساختمانهای ساخته شده با این محصول در سوئد، بالغ بر ۸۵ سال شده است.

کاهش هزینه حمل ، بلوک هبلکس یا بلوک اتوکلاو شده

کاهش هزینه حمل به دلیل سبکی و ابعاد مناسب

به دلیل وزن مخصوص کم و ابعاد مناسب پالت، امکان حمل و بارگیری حجم بیشتری وجود دارد.

فضای زیبای هنری با داشتن بلوک هبلکس اتوکلاو شده

فضایی هنری و زیبا

دیوارهای ساخته شده با بلوک هبلکس رضوی از دیوارهای ساخته شده با مصالح سنتی ِدیگر نازکترند و به همین علت، فضای داخلی بیشتری را نسبت به فضای مشابه ساخته شده.

مقاومت در برابر یخ زدگی ببلوک هبلکس یا بلوک اتوکلاو شده

مقاومت در برابر یخزدگی

به دلیل ساختار متخلخلِ دارای درصد بالای حفره های بسته، مقاومت خوبی در برابر یخزدگی دارد، که امتحان خود را در کشورهای سرد سیری مانند سوئد پس داده است.